تماس با پشتیبانی

۰۱۱۵۵۲۶۰۷۶۵

کلمه عبور خود را فراموش کرده ام؟

در صورتی که کلمه عبور خود را فراموش کرده اید، در صورتی که به رایانامه خود دسترسی دارید با انتخاب “کلمه عبور خود را فراموش کرده اید؟” می توانید با وارد کردن رایانامه خود لینک رست کلمه عبور خود را دریافت نمایید.

اگر به رایانامه خود دسترسی ندارید متاسفانه به دلایل حفظ امنیت کاربری، هیچ راهی برای تغییر تغییر کلمه عبور با لینک نخواهید داشت و فقط می‌توانید مجدداً با ایمیل جدید خود ثبت نام کنید.

آیا امکان ویرایش مشخصات کاربری و رایانامه من وجود دارد؟

شما می‏‌توانید مشخصات کاربری خود را ویرایش کنید. برای این کار باید با وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور، وارد حساب کاربری خود شوید، سپس با کلیک روی گزینه “حساب کاربری من” به صفحه‏‌ای منتقل می‏‌شوید که در بخش ” پسورد یا مشخصات اکانت خود را تغییر دهید.” امکان ویرایش اطلاعات وجود دارد.

اگر به ایمیل خود دسترسی ندارید متاسفانه به دلایل حفظ امنیت کاربری، هیچ راهی برای تغییر ایمیل خود به عنوان نام کاربری نخواهید داشت و فقط می‌توانید مجدداً با ایمیل جدید خود ثبت نام کنید.

آیا می‌‏توانم به اطلاعات خریدهای قبلی خود دسترسی داشته باشم؟

برای دسترسی به اطلاعات خریدهای قبلی، باید با حساب کاربری خود وارد شوید، سپس روی گزینه “سفارشات من” کلیک کنید تا سوابق خرید شما نشان داده ‏شود.

درخواست لینک رست کلمه عبور را داده ام اما هنوز رایانامه ای دریافت نکرده ام؟

لطفاً ایمیل‌های اسپم(spam) خود را چک کنید. به ویژه ایمیل‌های ارسال شده به حساب‏‌های کاربری gmail گاهی spam می‌شوند. توجه داشته باشید که link تغییر رمز برای شما ارسال می‏‌شود نه خود رمز.